EV SSL Sertifikalar

Yeşil Adres Çubuğu Genişletilmiş Doğrulama.

En çok seçilen
PositiveSSL EV
PositiveSSL EV
Yeşil Adres Çubuğu
$ 150,00 / Yıllık
Satın Al
 • Onay tipi: EV
  Garanti: $1,000,000
 • Mobil Uyumlu
  Site Mühürü: Dynamic
 • Seo Optimizasyonu
  Belge Gerektirir
None
Comodo EV SSL
Comodo EV SSL
Yeşil Adres Çubuğu
$ 199,00 / Yıllık
Satın Al
 • Onay tipi: EV
  Garanti: $1,000,000
 • Mobil Uyumlu
  Site Mühürü: Dinamik
 • Seo Optimizasyonu
  Belge Gerektirir
None
BusinessID with EV
BusinessID with EV
GeoTrust True BusinessID with EV
$ 300,00 / Yıllık
Satın Al
 • Onay tipi: EV
  Garanti: $1,500,000
 • Mobil Uyumlu
  Site Mühürü: Dinamik
 • Seo Optimizasyonu
  Belge Gerektirir

Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL Sertifikaları
Gelişmiş Özellikler, Tanınmış Güven Göstergeleri ve Premium Şifreleme
SSL / TLS dünyasında, Genişletilmiş Doğrulama SSL sertifikaları altın standarttır veya belki buna "yeşil" standart diyebiliriz. Bu eksiksiz SSL çözümü, yalnızca web sitenizi şifrelemekle kalmaz, kullanıcı bilgilerini meraklı gözlerden güvenli bir şekilde korumakla kalmaz, aynı zamanda güveni artırdığı ve aslında iş yapmak için güvenli biri olduğunuzu açıkça gösteren çeşitli ekstra premium özelliklerle birlikte gelir. ile. EV sertifikalarının bunu yapmasının ana yolu, yeşil adres çubuğu dediğimiz şeydir! Verilmiş, bugünlerde EV adres çubuğuyla ilgili yeşil olan tek şey yazı tipidir. Ama isim biraz sıkışmış.

Sadece herkes bu küresel olarak güvenilen ve tanınan yeşil çubuğu etkinleştiren bir EV SSL sertifikası alamaz (özellikle kötü niyetli veya sahte site yok). EV SSL sertifikanızı vermeden önce, Sertifika Yetkilinizin (CA) gerçekten meşru bir işletme olduğunuzu doğrulamak ve emin olmak için kapsamlı bir doğrulama sürecini tamamlaması gerekir. Öyleyse, gerçek bir şirketseniz ve güveni en üst düzeye çıkarmak, dönüşümü artırmak ve kendinizi İnternetin büyük fotoğraflarına - bilirsiniz, insanların zaten bildiği ve güvendiği şirketler - hizalamak istiyorsanız - o zaman EV tek yoldur gitmek. Sonuçta, kazanmaya çalışıyorsun, değil mi?


EV SSL Sertifikası Nedir?

EV SSL Sertifikası, markaların ve E-ticaret Sitelerinin kurumsal kimliklerini kanıtlayabildikleri özel bir sertifika türüdür. Adres çubuğunda marka adınızı (kurumsal kimliğinizi) yazarak ziyaretçilerinizin sitenize olan güvenini arttırır. EV SSL sertifikalarının güçlü şifreleme özelliği, sitenizde yapılacak işlemleri şifreleyerek verilerin çalınmasını ve izlenmesini önler.

Özellikle büyük mükellefler, üst düzey kobiler, finans ve kamu kuruluşları veya kurumsal kimliğe ve güven ilişkisine yüksek önem verilen diğer tüzel kişilerce kullanılan web siteleri ve servislerinin güvenli iletişimi için kullanılmaktadır.

EV SSL (Extend Validation) genişletilmiş doğrulama özelliği ile en üst seviyede güvenlik sağlar. Markanızın ve kurumsal kimliğinizin online mecralarda da güven puanını arttırarak müşterilerinize en güvenli hizmeti sunabilirsiniz. Genellikle alışveriş yapılabilen web siteleri için önerilen EV SSL ile online satış potansiyelini arttır, ve marka bilinirliğinize katkı sağlar.

EV SSL Sertifikalarıyla web sitenizi güvenli hale getirmenin yanı sıra, arama motorlarının güvenlik konusundaki kriterlerine tam uyum sağlarsınız. Bu sayede domain otoritesi ve güven puanınız artar.

Neden EV SSL Kullanmalısınız?

Güven İşareti: Sitenizde EV SSL sertifikası kullandığınızda adres barında genişletilmiş marka kimliği barı görünür.

Yeşil Adres Çubuğu: İşletmenize özel alacağınız EV SSL sertifikaları sayesinde, marka isminize özel bir yeşil adres çubuğu edinebilirsiniz. Online alışveriş yapan siteler için önerilir.

EV SSL Kullanıcılarınızı Phishing ve benzeri kimlik hırsızlığı gibi tehditlere karşı etkin güvenlik sağlar. Kullanıcılar EV SSL kullanan bir web sitesini ziyaret ettiklerinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Bu görsel uyarı bütün kullanıcılar tarafından kolayca fark edilir. Yeşil adres çubuğu içinde, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından temin edildiği de hareketli bir şekilde gösterilir. Yeşil adres çubuğu teknolojisi ile kimlik hırsızlığına yönelik bir çok saldırıyı önleyebilir, operasyon maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Kurumsal Doğrulama: EV SSL sertifikaları kurumsal kimliğinizi kanıtlamanız ister. Bu sayede markanızı resmi olarak güvenli olarak işaretmiş olursunuz. Diğer SSL türlerine göre üst düzey doğrulama ve avantaj sağlar.

Site Mühürü:Ziyaretçilerinize web sitenizin güvenirliği konusunda kanıt gösterebilmek ve yapacakları işlemleri güvenli bir şekilde yapabileceklerini göstermektedir. Ziyaretçilerinizin markanıza olan güvenini arttırır. Site Mührü sertfikayı sağlayan kuruluş tarafından belirli koşullar dahilinde sağlanmaktadır.

Multi Domain SSL sertifikaları, sahibi olduğunuz tüm web sitelerinizi tek yerden korumak ve doğrulamak için en iyi yöntemdir.