Wildcard Sertifikalar

Wildcard Sertifikalar

En iyi fiyat
EssentialSSL Wildcard
EssentialSSL Wildcard
EssentialSSL Wildcard
$ 125,00 / Yıllık
Satın Al
 • Wildcard Sertifika
  Onay Tipi: DV
 • Garanti: $10,000)
  Site Mühürü
En çok seçilen
PositiveSSL Wildcard
PositiveSSL Wildcard
PositiveSSL Wildcard
$ 145,00 / Yıllık
Satın Al
 • Wildcard Sertifika
  Onay Tipi: DV
 • Garanti: 50.000 $
  Site Mührü
Özel
BusinessID Wildcard
BusinessID Wildcard
GeoTrust True BusinessID Wildcard
$ 450,00 / Yıllık
Satın Al
 • Wildcard Sertifika
  Onay Tipi: OV
 • Garanti: $1,250,000
  Site Mührü: Static

Wildcard SSL / TLS Sertifikaları
Tek bir sertifika ile subdomain (alt alanlar) için sektör lideri şifreleme!
Birden fazla alt etki alanına (subdomain) sahip bir web siteniz varsa, Wilcard SSL sertifikalarını seveceksiniz. Her bir subdomain (alt etki alanı) için bir SSL sertifikası satın almak zorunda kalmak yerine, hepsini tek bir joker SSL sertifikası ile korumanız aslında mümkün.  Böylelikle bütçenizdeki yük hafifleyecek ve SSL portföyünüzü yönetmek kolaylaşacaktır.

 

Domain (ana etki alanında) ve tüm subdomain (alt etki alanlarınızda) görüntülenen değerli "https" kodunu hızlı ve kolay bir şekilde almanın bir yolunu mu arıyorsunuz? O halde Comodo Positive SSL Wildcard sizin için uygun bir sertifikadır. Hız ve güvenilirlik, bu sertifikayı tarif ederken akla gelen iki sıfattır. Bunun nedeni, bu Wildcard SSL sertifikasının temel bir Alan Adı Doğrulamalı (DV) sertifikası olması ve yalnızca birkaç dakika içinde verilebilmesidir. Ayrıca,% 99,3 tarayıcı tanıma ve sağlam mobil uyumluluk ile Comodo Positive SSL Wildcard'a çoğu temel nitelikli e-ticaret web sitesi tarafından güvenilebilir.

 

 

 

 

 

GeoTrust®️ Wildcard, e-ticaret işletmelerinin tek bir sertifikayla sınırsız  subdomain barındırmasına  güvenli bir şekilde olanak sağlar. * .Alaniniz.com'a verilen bir GeoTrust Wildcard yükleyerek, ihtiyacınız olan her alt alanı (subdomain) koruyabilirsiniz.  Bu sertifika, tarayıcıların% 99'undan fazlasıyla uyumludur ve güçlü KOBİ e-ticaret siteleri için ideal olan üst düzey şifreleme sunar.

En uygun maliyetli SSL çözümlerinden biri olan Comodo Essential SSL Wildcard SSL sertifikası, bir domain (ana alan adını) ve sınırsız sayıda subdomain (alt alan adını) güvence altına alabilir. Bu, SSL sertifikalarınızı yönetmeyi olabildiğince basit hale getirir. Oldukça kullanışlıdır, Domain (Etki Alanı) Onaylı (DV) bir sertifika olduğu için, birkaç dakika içinde verilebilir. Comodo Essential SSL wildcard SSL sertifikası, temel e-ticaret siteleri ve "https" ve Comodo Secure logosu ile güven oluşturmak isteyen yeni alanlar için mükemmel bir giriş seviyesi Wildcard çözümüdür.

Wildcard sertifika nedir ?

Wildcard sertifikaları ile tek bir sunucu sertifikası kullanarak websiteniz ve tüm subdomainlerinizi koruyabilirsiniz.

Wildcard avantajları ?

Tek bir domaini bulunan ancak farklı subdomainlere (Örneğin, www.mailbox.com.tr, efatura.mailbox.com.tr, ssl.mailbox.com.tr) sahip olan siteler için wildcard sertifikaları, hem ucuzluk yönünden hem de her bir domain için farlı sertifika kurulumu gerektirmediğinden daha avantajlıdır.

Wildcard CSR nasıl oluşturulur?

IIS veya Apache üzerinde csr oluştururken common name *.alanadınız.com şeklinde oluşturmanız gerekmektedir.

Common name örnekleri?

Geçerli Wildcard genel ad örnekleri, 
1. *.siteniz.com genel adı www.siteniz.com adresiyle eşleştirilir. 
2. *.siteniz.com genel adı www.siteniz.com adresiyle eşleştirilir. 
Geçerli olmayan Wildcard genel ad örnekleri, 
A. www.siteniz.com için *w.siteniz.com kullanımı 
B. www.siteniz.com için www.site*.com kullanımı 
C. www.siteniz.com için www.yoursite.* kullanımı 
Önemli Uyarı: İsimlendirme geleneği daima aynı kalmalıdır. Eğer Wildcard sertifika, kuracağınız sunucularınızın adlandırılması subhost.host.siteniz.com gibi dört isim bileşeniyle yapılıyorsa, Wildcard sertifikanızda da *.host.siteniz.com gibi aynı isimlendirmeyi kullanmalısınız!

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınız soruların cevabı burada olabilir.

Onay tipi OV (Organisation Valitation) nedir?
 • Sadece firma belge ibrazı ile alınabilen sertifikalardır. Bu tip sertifikaların onay süreci 3 gün sürebilir.

Onay tipi DV (Domain Validation Nedir?)
 • SSL sertifikanız yalnızca e-posta veya DNS doğrulama yoluyla onaylanır.

SSL süreci ne kadar sürüyor ?
 • Eğer hosting hizmeti tarafımızdan alınıyor ise CSR kodunu sizin yerinize üretip gün içerisinde aktif ediyoruz. Almış olduğunuz SSL, firma doğrulamalı (OV) bir SSL ise işlem süreci 1 ila 4 gün arasında sürmektedir.

SSL Sigorta Bedeli Nedir? Neye göre belirlenir?
 • SSL sertifikasını üreten firmalar, kendilerinden kaynaklı oluşabilecek (şifre kırılması vb,) nedenlerden dolayı zarar görmeniz durumunda bu zararı karşılamak üzere bir sigorta bedeli belirlemektedir. Sertifika fiyatlarına ve özelliklerine göre bu bedeller değişmektedir.

SSL Sertifikaları Tüm bankalarla uyumlu mu?
 • Evet, sunduğumuz tüm SSL sertifikaları bankalar ile uyumludur.